Ford Transit Custom Karavan Minik Dev

Ford Transit Custom Karavan Minik Dev

Ford Transit Custom Uzun şase araçtan dönüştürdüğümüz WC ve banyoya sahip 3 kişi yolcu kapasitesi, 2 yetişkin ve 1 çocuk kapasitesine sahip boyutlarına göre çok kullanışlı bir karavandır.

Aynı anda hem binek araç, hem de karavan olarak kullanılabilmesi, ayrıca Ford Transit Custom aracın otomatik vites ve yüksek sürüş konforuna sahip olması karavanımızı çok daha özel kılmaktadır.

- Fotoğraflardaki Karavanımız son teknoloji donanımlarla özel olarak üretilmiş olup, tepesinde bulunan 2 adet 205 Watt'lık güneş panelleri ve 1 adet 200 Amper Lityum aküsüyle, sizlere nerede olursanız olun, hem 12 volt, hem de 220 volt kesintisiz elektrik sağlar. Gerektiğinde dışarıdan elektrik beslemesi alıp da 220Volt ile akülerinizi şarj edebilirsiniz. Aracımızın motoru çalıştığında da DC-DC cihaz sayesinde yaşam akülerimizde şarj olmaktadır. 

- Akıllı karavan kontrol paneli LabobinX sayesinde herşey dijital ekrandan kontrol edilirken, aracınıza da modern bir şıklık sağlar. Aynı zamanda mobil uygulamamız sayesinde cep telefonunuzla araçtaki herşeyi hem blutooth hem de internet bağlantısı ile istediğiniz heryerden yönetebilirsiniz.

- Karavanımızın üst Pop Up kısımda 120x190 boyutlarında ve 1 metre yükseklikte yatak, alt kısımda ise 125*160 boyutlarında oturma grubundan dönüşen yatak bulunur. 

- Zemin hem izolasyon yapılmıştır, üzerine 15mm kavak kontraplak serilip, onun da üzerine laminant parke yapılmıştır.

- Aracımızda tüm mobilyalar 1.sınıf kavak kontraplak üzeri laminant kaplamadır. Dolaplarımız özel kalıplarda basılmış bombe şekillidir ve tüm kapaklar bas çek kilitlidir.

- Karavanımızda 70 litrelik temiz su tankı ve 50 litrelik atık su tankı bulunmaktadır. Aracımızda en arka kısıma ıslak alan ve sabit wc bölümü de yapılmıştır.

- FMK Karavanımızda tam donanımlı bir mutfak, tek gözlü ithal gömme ve kapaklı ocak, mutfak tezgahı, musluk, 50 Litre 12 Volt buzdolabı, ve depolama imkanları bulunur.

- Aracımızla yaz kış konaklayabilmeniz için Dizel ortam ısıtıcısı bulunur. Araç çift kat izolasyon yapılmıştır. Dışarıdan elektrik almadan ani olarak suyu ısıtabilen gazlı su ısıtıcısı bulunur. 

- Karavanımızda 3 metre genişlik, 2,5 metre açılır tente bulunmaktadır. Tüm camlar çift katman karavan camı olup, ana giriş kapısı sineklik ve gölgeliklerle donatılmıştır.

Böyle bir aracın yapım fiyatlarını öğrenmek ve kendi donanımlarınızı seçerek size özel olacak fiyatınızı hesaplatmak isterseniz Fiyat Hesaplama Modülü için tıklayınız.

whatsapp