Pikap Karavan Pikap Mobil Yaşam Kabini

20000 Euro

Pikap Karavan Pikap Mobil Yaşam Kabini

Pikap Karavan Akıllı Mobil Yaşam Kabini
Vw Amarok - Nissan Navara - Ford Ranger vb

Bu modelimizin en güçlü yanları: Her türlü pick up tarzı çift kabin aracı araçlarına uyumludur ve taşınabilir mobil yaşam kabini olmasından dolayı herhangi bir ruhsat değişikliği gerektirmemektedir. İstenildiğinde otomatik kaldırma ayakları sayesinde aracınızı altından çekip aldığınızda aracınız normal şeilde kullanmaya devam edebilirsiniz. Pop Up açılır tavan uygulaması sayesinde kapalı hali rahatsız edici bir yükseklik oluşturmazken, üzeri açıldığında içerisinde kesinlik çok rahat ve ferah bir yaşam alanı oluşturur.

Mobil yaşam kabinimizi en özel kılan ise Ducato karavanlarda olan ölçüler kasetli WC'si bulunan 70x100 ölçülerinde banyo kabinidir. 

- Fotoğraflardaki Karavan: FMK Karavan son teknoloji donanımlarla özel olarak üretilmiş olup, tepesinde bulunan 2 adet 205 Watt'lık güneş panelleri ve 1 adet 200 Amper lityum aküsüyle, sizlere nerede olursanız olun, sizlere kesintisiz elektrik sağlar. Gerektiğinde dışarıdan elektrik beslemesi alıp da 220Volt ile akülerinizi şarj edebilirsiniz.

- Akıllı karavan kontrol paneli LabobinX sayesinde herşey dijital ekrandan kontrol edilirken, aracınıza da modern bir şıklık sağlar. Aynı zamanda mobil uygulamamız sayesinde cep telefonunuzla araçtaki herşeyi hem blutooth hem de internet bağlantısı ile istediğiniz heryerden yönetebilirsiniz.

- Bir adet 140x195 ve 1 adet 90x195 ölçülerinde 2 adet yatağı sayesinde içerisinde 2 yetişkin 2 de çocuk çok rahat bir şekilde konaklayabilir.

- Ayrıca içerisinde bulunan entregre dizel Kombi sayesinde isterse dışarıda
hava -15 derece olsun, siz kabin içerisinde üşümezsiniz, çok güçlü çadırı sayesinde içeriye su ve rüzgar geçirmez.

- Karavanımızda 80 litrelik temiz su tankı ve mutfak lavabosu için 80 litrelik atık su tankı bulunmaktadır. Dışarıda kullanmak üzere de dış duşumuz mevcuttur.

- FMK Karavanımızda mutfak tezgahı, portatif ocak, musluk evye, 50 Litre 12 Volt buzdolabı, ve depolama imkanları bulunur.

- Dışında gölgelik amaçlı 2,30 Metre Thule Tente vardır. Ayrıca soyunma kabini ve portatif wc için kullanılabilecek çadır kabin bulunur.

- Dış kasamız: Yekpare kalıptan çıkma fiberglastır, Pop up açılır tavan dış malzeme fiberglas'tır. Tüm kasa ve üst şapka çizilmez ve su geçirmez Polürea kaplanmıştır.

Böyle bir aracın yapım fiyatlarını öğrenmek ve kendi donanımlarınızı seçerek size özel olacak fiyatınızı hesaplatmak isterseniz Fiyat Hesaplama Modülü için tıklayınız.

 

whatsapp