5 Kişilik 15 Metreküp Karavan - Dubleks Teraslı ve Akıllı Karavan

İsteklerinize göre hesaplanır

5 Kişilik 15 Metreküp Karavan - Dubleks Teraslı ve Akıllı Karavan

  •  
  • FMK Karavan olarak karavan yapımında en güçlü olduğumuz nokta, kendi bünyemizde bulunan AR-GE ekibiyle piyasada bulunmayan donanım ve tasarımlarla, Pop-Up tavanlı ve teraslı, akıllı kontrol panelli, ruhsatta 5 kişilik yolcu kapasiteli olarak işli, ön koltukları tekli ve çiftli koltukları mekanizmayla dönebilen karavanlar üretebiliyor olmamızdır.

- FMK Karavan son teknoloji donanımlarla özel olarak üretilmiş olarak tepesinde bulunan 2 adet 205 Watt'lık güneş panelleri ve 1 adet 200 Amper Jel aküsüyle, sizlere nerede olursanız olun, hem 12 volt, hem de 220 volt kesintisiz elektrik sağlar. Gerektiğinde dışarıdan elektrik beslemesi alıp da 220Volt ile akülerinizi şarj edebilirsiniz. Ayrıca araç akıllı şarj kontrol cihazımızla araç hareket halindeyken alternatörden de yaşam aküsü otomatik şarj olur. 30 Amper MPPT solar şarj cihazı, 25 Amper redresör dış şarj cihazı, 1000 Watt tam sinüs invertör, 30 Amper DC-DC araçtan şarj cihazı, 16 Amper dış elektrik Transfer Switch bulunur.

- Akıllı karavan kontrol paneli LabobinX sayesinde herşey dijital ekrandan kontrol edilirken, aracınıza da modern bir şıklık sağlar. Hem de bu modern cihazı karavanda akıllı tablet bilgisayar olarak da kullanılabilmektedir.

- Karavanımızda 3 adet yatak bulunmaktadır. Bir tanesi arka kısımda sabit yataktır ve boyu 130*185cm'dir. Pop up yatak ölçüsü 120x230cm. Aracımızın ön oturma grubunda 80x190cm oturma grubu ve yatağa dönüşür elektrikli masasıyla 1 yetişkin için geniş ve rahat bir yatak oluşur.

- Karavanımızda 185 litrelik temiz su tankı ve 105 litrelik atık su tankı bulunmaktadır. Aracımızda banyo, evyesi ve çeşmesi bulunur. Thetford marka kasetli tuvalet bulunduğundan, pis su ile tuvalet atıkları birbirine karışmaz ve boşaltım yaparken size koku sorunu yaşatmaz. İç mekan banyo alanı dışında dış duş da bulunur ve aracımızda Daxom Hermetik şofben su ısıtıcısı vardır.

- FMK Karavanımızda tam donanımlı bir mutfak, çift gözlü Thetford marka ithal karavan ocağı , mutfak tezgahı, musluk, 90 Litre 12 Volt buzdolabı, ve depolama imkanları bulunur.

- Aracımızla yaz kış konaklayabilmeniz için 5KW Dizel ortam ısıtıcısı bulunur, Araımız hem fiber kasa olması, hem de 25mm izolasyon yapılmış olması, garantili bir izolasyon sağlar.

- Aracımızda 3,5 metrelik güneş tentesi bulunur, Tüm camlar ve ana giriş kapısı sineklik ve gölgeliklerle donatılmıştır.

Böyle bir aracın yapım fiyatlarını öğrenmek ve kendi donanımlarınızı seçerek size özel olacak fiyatınızı hesaplatmak isterseniz Fiyat Hesaplama Modülü için tıklayınız.

whatsapp