Mercedes Sprinter Dubleks Karavan (Satıldı)

350 000 TL

Mercedes Sprinter Dubleks Karavan (Satıldı)

Satılık Karavan Mercedes Sprinter 2014 Model (Satıldı)

- FMK Karavan son teknoloji donanımlarla özel olarak üretilmiş olup, tepesinde bulunan 2 adet 205 Watt'lık güneş panelleri ve 2 adet 130'ar Amper Sonnenchein Jel aküsüyle, sizlere nerede olursanız olun, hem 12 volt, hem de 220 volt kesintisiz elektrik sağlar. Gerektiğinde dışarıdan elektrik beslemesi alıp da 220Volt ile akülerinizi şarj edebilirsiniz. Ayrıca araç akıllı şarj kontrol cihazımızla araç hareket halindeyken alternatörden de yaşam aküleri otomatik şarj olur.

- Akıllı karavan kontrol paneli LabobinX sayesinde herşey dijital ekrandan kontrol edilirken, aracınıza da modern bir şıklık sağlar.

- Benzeri araçlarda bulunmayan Pop up tavan yatağı ile karavanımız tüm diğer karavanların önüne geçer. Elektrikli ve motorlu açılır mekanizmasıyla tek tuşla yükselen çadırımızda hem aydınlatma, hem şarj noktası hem de dizel ısıtıcı bulunur. Bu sayede yaz günlerinde serin, kış günlerinde sıcak uykular çekebilirsiniz, Pop up tavan yatak ölçüsü 110x190cm. Aracımızın arka kısmında 160x195cm oturma grubu ve yatağa dönüşür masasıyla 2 yetişkin 1 çocuk için geniz ve rahat bir yatak oluşur.

- Karavanımızda 185 litrelik temiz su tankı ve 100 litrelik atık su tankı bulunmaktadır. Aracımızda banyo, evyesi ve çeşmesi bulunur. Thetford marka kasetli tuvalet bulunduğundan, pis su ile tuvalet atıkları birbirine karışmaz ve boşaltım yaparken size koku sorunu yaşatmaz. İç mekan banyo alanı dışında dış duş da bulunur ve aracımızda Daxom Hermetik şofben su ısıtıcısı vardır.

- FMK Karavanımızda tam donanımlı bir mutfak, çift gözlü Thetford marka ithal karavan ocağı , mutfak tezgahı, musluk, 273 Litre 12 Volt buzdolabı, ve depolama imkanları bulunur.

- Aracımızla yaz kış konaklayabilmeniz için Dai Shava S3000 Dizel ortam ısıtıcısı bulunur, hem araç içine üfler hem de tavan yatağına üfler. Araç çift kat izolasyon yapılmıştır.

- Aracımızda 3,5 metrelik güneş tentesi, dış kullanım için katlanır masa bulunmaktadır. Tüm camlar ve ana giriş kapısı sineklik ve gölgeliklerle donatılmıştır.

Marka-Model-Kilometre Uzun Şase Mercedes Sprinter 2014 Klimalı -
240000 KM
Yolcu Kapasitesi 4 Kişi
Yatak Kapasitesi 4 Yetişkin
Yakıt - Vites Dizel - Manuel
Motor Gücü 2500 CC
Banyo İç banyo ve dış duş
Kontrol Paneli Dokunmatik Ekran LabobinX Kontrol Paneli
Aydınlatma Tavanlar Dokunmatik Sanel Led Spotlar, Dolap altları Şerit Led ve RGB,
Dış Aydınlatma Lüks Sanel
WC Kasetli Thetford Tuvalet
Güneş Paneli 2 X 205 Watt
Yaşam Aküsü 2 x 130 A Gel (Alman Sonnenchein)
Buzdolabı 273 Lt 12Volt
Sıcak Soğuk Su Mutfak, iç ve dış duş
Ortam Isıtıcı Dai Shava Dizel Isıtıcı
Tente - Masa - Sandalye 3,5 Metre manuel tente
Ocak Çift gözlü LPG ithal cam kapaklı ocak
Camlar - Sineklik - Gölgelik Kayar Mercedes camları ve tüm camlarda sineklik gölgelik
Geri Görüş Kamerası 1 kamera, 1 ekran ve geri park sensörleri

 

whatsapp