Devasa Yataklı Minicik Karavan 8 Metreküp

Devasa Yataklı Minicik Karavan 8 Metreküp

Bu modelimizin en güçlü yanları: Normalde içinde ayakta bile durulamayan Transporter, Vito, Fiat Doblo Maxi, Sekiz buçuk Metreküp Ducato Boxer Jumper tarzı araçlara uygulayıp hem içinde ayakta durmayı sağlıyoruz, hem içine mutfak, banyo wc, oturma grubu ve Pop Up açılır tavan yatağı uygulamasıdır.

Elimizde sadece tek tip kalıp yoktur. Bu sayede her model araca uygulama yapabiliyoruz.

- Fotoğraflardaki Karavan: FMK Karavan son teknoloji donanımlarla özel olarak üretilmiş olup, tepesinde bulunan 2 adet 205 Watt'lık güneş panelleri ve 2 adet 100'er Amper Jel aküsüyle, sizlere nerede olursanız olun, hem 12 volt, hem de 220 volt kesintisiz elektrik sağlar. Gerektiğinde dışarıdan elektrik beslemesi alıp da 220Volt ile akülerinizi şarj edebilirsiniz.

- Akıllı karavan kontrol paneli LabobinX sayesinde herşey dijital ekrandan kontrol edilirken, aracınıza da modern bir şıklık sağlar. Aynı zamanda mobil uygulamamız sayesinde cep telefonunuzla araçtaki herşeyi hem blutooth hem de internet bağlantısı ile istediğiniz heryerden yönetebilirsiniz.

- Arkada 130x180 oturma grubundan dönüşen yatak, üst kısımda ise hiçbir karavanda olmayan 280x160 boyutlarında yatak.

- Zemin hem izolasyon yapılmıştır, üzerine 15mm kavak kontraplak serilip, onun da üzerine laminant parke yapılmıştır.

- Aracımızda tüm mobilyalar 1.sınıf kavak kontraplak üzeri laminant kaplamadır. Dolaplarımız özel kalıplarda basılmış bombe şekillidir ve tüm kapaklar bas çek kilitlidir.

- Karavanımızda 105 litrelik temiz su tankı ve 100 litrelik atık su tankı bulunmaktadır. Aracımızda banyo, evyesi ve çeşmesi bulunur. Thetford marka kasetli tuvalet bulunduğundan, pis su ile tuvalet atıkları birbirine karışmaz ve boşaltım yaparken size koku sorunu yaşatmaz. İç mekan banyo alanı dışında dış duş da bulunur ve aracımızda su ısıtıcısı vardır.

- FMK Karavanımızda tam donanımlı bir mutfak, çift gözlü yerli ankastre ocak, mutfak tezgahı, musluk, 50 Litre 12 Volt buzdolabı, ve depolama imkanları bulunur.

- Aracımızla yaz kış konaklayabilmeniz için Dai Shava S3000 Dizel ortam ısıtıcısı bulunur. Araç çift kat izolasyon yapılmıştır.

- Dilenirse gölgelik amaçlı tente de takılabilir. Tüm camlar ithal çift katman karavan camı olup, ana giriş kapısı sineklik ve gölgeliklerle donatılmıştır.

Böyle bir aracın yapım fiyatlarını öğrenmek ve kendi donanımlarınızı seçerek size özel olacak fiyatınızı hesaplatmak isterseniz Fiyat Hesaplama Modülü için tıklayınız.

whatsapp