Yekpare Fiber Kasa Alkovenli Karavan VW Transporter

Yekpare Fiber Kasa Alkovenli Karavan VW Transporter

Alkovenli Karavan Yapımı - Fiberglas kalıptan monoblok Karavan Yapımı 1


- FMK Karavan olarak alkovenli karavan yapımında en güçlü olduğumuz nokta, bünyemizde bulunan fiberglas/polyester departmanı sayesinde modern hatlarla olurşturduğumuz kalıplardan istediğiniz her türlü açık kasa kanyonete, istenilen ölçülerde monoblok fiberglas alkovenli karavanlar üretebiliyor olmamızdır.

- FMK Karavan son teknoloji donanımlarla özel olarak üretilmiş olarak tepesinde bulunan 2 adet 205 Watt'lık güneş panelleri ve 1 adet 200 Amper Lityum aküsüyle, sizlere nerede olursanız olun, hem 12 volt, hem de 220 volt kesintisiz elektrik sağlar. Gerektiğinde dışarıdan elektrik beslemesi alıp da 220Volt ile akülerinizi şarj edebilirsiniz. Ayrıca araç akıllı şarj kontrol cihazımızla araç hareket halindeyken alternatörden de yaşam aküsü otomatik şarj olur. 30 Amper MPPT solar şarj cihazı, 25 Amper redresör dış şarj cihazı, 1000 Watt tam sinüs invertör, 30 Amper DC-DC araçtan şarj cihazı, 16 Amper dış elektrik Transfer Switch bulunur.

- Akıllı karavan kontrol paneli LabobinX sayesinde herşey dijital ekrandan kontrol edilirken, aracınıza da modern bir şıklık sağlar. Hem de bu modern cihazı karavanda akıllı tablet bilgisayar olarak da kullanılabilmektedir.

- Karavanımızda 2 adet yatak bulunmaktadır. Bir tanesi şoför kabin üzerine denk gelen alkoven kısmındadır. Hem ayak ucu, hem baş ucu açılır karavan camlarıyla havalandırılırken en keyifli kısmı ise açılır Berhimi marka gökyüzü camıdır. Alkoven yatak ölçüsü 120x190cm. Aracımızın arka kısmında 140x190cm oturma grubu ve yatağa dönüşür elektrikli masasıyla 2 yetişkin için geniş ve rahat bir yatak oluşur.

- Karavanımızda 125 litrelik temiz su tankı ve 105 litrelik atık su tankı bulunmaktadır. Aracımızda banyo, evyesi ve çeşmesi bulunur. Thetford marka kasetli tuvalet bulunduğundan, pis su ile tuvalet atıkları birbirine karışmaz ve boşaltım yaparken size koku sorunu yaşatmaz. İç mekan banyo alanı dışında dış duş da bulunur ve aracımızda Daxom Hermetik şofben su ısıtıcısı vardır.

- FMK Karavanımızda tam donanımlı bir mutfak, çift gözlü İtalyan Can marka ithal karavan ocağı , mutfak tezgahı, musluk, 95 Litre İthal orijinal Berhimi Marka 12 Volt buzdolabı, ve depolama imkanları bulunur.

- Aracımızla yaz kış konaklayabilmeniz için 5KW Dizel ortam ısıtıcısı bulunur, Araımız hem fiber kasa olması, hem de 25mm izolasyon yapılmış olması, garantili bir izolasyon sağlar.

  • Aracımızda 3 metrelik ithal Thule marka mafsallı kasetli güneş tentesi bulunur, Tüm camlar ve ana giriş kapısı sineklik ve gölgeliklerle donatılmıştır.
Marka-Model-Kilometre Tek Kabin Volkswagen Transporter 2016 Klimalı -
118 000 KM
Yolcu Kapasitesi 3 Kişi
Yatak Kapasitesi 4 Yetişkin
Yakıt - Vites Dizel - Manuel
Motor Gücü 2000 CC
Banyo İç banyo ve dış duş
Kontrol Paneli Dokunmatik Ekran LabobinX Kontrol Paneli
Aydınlatma Led Spotlar, Dolap altları, dolap üstleri Neon Led,
Dış Aydınlatma Lüks
WC Kasetli Thetford Tuvalet
Güneş Paneli 2 X 205 Watt
Yaşam Aküsü 200 Amper Huawei Lityum Akü
Buzdolabı 95 Lt 12Volt İthal Berhimi
Sıcak Soğuk Su Mutfak, iç ve dış duş
Ortam Isıtıcı 5 KW Dizel Isıtıcı
Tente - Masa - Sandalye 3 Metre Thule Ksetli tente
Ocak Çift gözlü LPG ithal cam kapaklı ocak
Camlar - Sineklik - Gölgelik Berhimi Camlar: 2adet 50x90, 1 adet 50x120, 2 adet 35x50, 1 adet Berhimi Gökyüzü Camı, tüm camlarda ve kapıda sineklik gölgelik
Geri Görüş Kamerası 1 kamera, 1 ekran ve geri park sensörleri


Böyle bir aracın yapım fiyatlarını öğrenmek ve kendi donanımlarınızı seçerek size özel olacak fiyatınızı hesaplatmak isterseniz Fiyat Hesaplama Modülü için tıklayınız.

whatsapp