• Fotoğraflar
  • Karavan Özellikleri
  • Fiyat
  • Ödeme ve Koşullar

Kiralık Karavan Mercedes Sprinter - Kiralık Lüks Motokaravan Teraslı ve Dubleks Karavan

Kiralık Karavan Macerası Kiralık Karavan Mercedes Sprinter Karavan Kiralık Karavan Mercedes Sprinter Karavan Kiralık Karavan Mercedes Sprinter Karavan Kiralık Karavan Mercedes Sprinter Karavan Kiralık Karavan Mercedes Sprinter Karavan Kiralık Karavan Mercedes Sprinter Karavan Kiralık Mercedes Sprinter Karavan Kiralık Mercedes Sprinter Karavan Kiralık Mercedes Sprinter Karavan Kiralık Mercedes Sprinter Karavan Kiralık Mercedes Sprinter Karavan Kiralık Mercedes Sprinter Karavan Kiralık Mercedes Sprinter Karavan Kiralık Mercedes Sprinter Karavan Kiralık Mercedes Sprinter Karavan Kiralık Mercedes Sprinter Karavan

 

 

Teraslı ve Dubleks Mercedes Sprinter - Kiralık Karavan Lüks Motokaravan

FMK Karavan'ın 2021 yılında tasarlamış olduğu bu camper karavan aracıyla yapacağınız tatil ve seyahatinizde, karavan tatili sizin için bir bağımlılık haline gelecektir.

- FMK Karavan son teknoloji donanımlarla özel olarak üretilmiş olup, tepesinde bulunan güneş panelleri ve 2 adet yaşam aküsüyle, sizlere nerede olursanız olun, hem 12 volt, hem de 220 volt kesintisiz elektrik sağlar. Elektrik kaynağımız sadece güneş değildir, aracın motoru çalışırken de yaşam aküleri doluyor olcaktır.

- Aracımızda sıcak yaz günlerinde serinlemek için klima, soğuk kış günlerinde ısınmak için dizel ısıtıcı bulunmaktadır.

- Aracımızın arka kısmında 4 kişilik rahatça oturup keyif yapabileceği ve yemek yiyebileceği bir oturma grubu bulunur ki akşamları tek bir hareketle yatağa dönüşür ve 200x170 cm boyunda bir yatak rahatlığı sunar. İkinci yatağımız ise aracın tavan kısmında Pop Up açılır tavan uygulamasıyla son teknoloji elektrikli tavan yatağımızdır. Türkiye'de eşi olmayan açılır tavan uygulamamız ile yaz kış yağmur rüzgar ve kar geçirmez brandası, usb şarj noktası, iç aydınlatma ve hatta dizel ısıtıcısı ile, sıcak yaz günlerinin en rahat yatağı ve soğuk kış günlerinin mışıl mışıl sıcacık uyunacak alanı olacaktır. Ön salon kısmındaki oturma grubu ve geriye dönen yolcu koltuğu ile ikinci bir yaşam alanı ve sunarken, toplamda 4 yetişkinin rahatça yatabileceği bir karavandır. Buna göre de çarşaf, yastık ve battaniye temin edilir.

- Akıllı karavan kontrol paneli ile aracımızda herşeyi hem dijital ekrandan, hem de cep telefonunuzdan kontrol edip kapatıp açabileceksiniz.

- Karavanımızda 185 litrelik temiz su tankı ve 100 litrelik gri su tankı bulunmaktadır. Aracımızda banyo ve Thetford marka kasetli tuvalet bulunduğundan, pis su ile tuvalet atıkları birbirine karışmaz ve boşaltım yaparken size koku sorunu yaşatmaz. İç mekan banyo alanı dışında dış duş da bulunur ve aracımızda su ısıtıcı vardır.

- FMK Karavanımızda tam donanımlı bir mutfak, çift gözlü ithal ocak, mutfak tezgahı, musluk, çift kapılı 273 Litre buz dolabı, 4 kişilik yemek takımı, bardaklar ve yemek pişirmek için gerekli tüm gereçler bulunmaktadır.

- Aracımızda güneş tentesi ve dış kullanım için katlanır masa ve sandalye, lezzetli sofralar için dış kullanım amaçlı mangal ızgarası kullanımıza sunulmuştur.

Marka-Model Mercedes Sprinter 16M3
Yatak Kapasitesi 4 Kişi
Yakıt - Vites Dizel - Manuel
Motor Gücü 2400 CC
Banyo İç banyo ve dış duş
WC Thetford Kasetli Tuvalet
Güneş Paneli 2 X 205 W
Yaşam Aküsü 2 x 130 A
Buzdolabı 273 Lt çift kapılı Derin Donduruculu 12V
Sıcak Soğuk Su Mutfak, iç ve dış duş
Ortam Isıtıcı Dai Shava Dizel Isıtıcı
Tente - Masa - Sandalye 4mt manuel dış tente, katlanır masa ve 4 sandalye
Ocak Çift gözlü LPG ocak
Sineklik - Gölgelik Tüm camlar ve açık alanlarda
Geri Görüş Kamerası Arka kamera ve park sensörleri

 

 

Karavan Kiralama Ücretleri

Ocak Şubat Mart Nisan
850 850 850 950
Mayıs Haziran Temmuz Ağustos
1100 1100 1100 1100
Eylül Ekim Kasım Aralık
950 850 850 850

- Yukarıdaki ücretlere KDV dahil değildir.

- Yukarıda belirtilen günlük ücretlerdir.

- En az kiralama süresi Nisan, Mayıs, Haziran, Temmuz Ağustos, Eylül ve Ekim aylarında en az 7 gündür; Kasım, Aralık, Ocak, Şubat, Mart aylarında en az 3 gündür.

- Yukarıda belirtilen ücretler için günlük ortalama 400 KM sınırı vardır. Bu kotayı aşmanız durumunda her 500 KM 350 TL olarak ücretlendirilir.

- Aracımızın içi ve dışı temizlenmiş teslim edilir ve geri alınırken de temizlenmiş geri alınır. Aksi takdirde yarım kira ücreti temizleme ücreti talep edilir.

- Aracı teslim alacağınız gün istediğiniz saati bildirdiğinizde araç size o saatte hazır edilir. Aracı geri getirme gününde en geç öğlen saat 13:00 kadar geri getirmeniz gerekir. FMK Karavan’ın izni olmadan belirlenen gün ve zaman dışında aracın teslimi halinde saat başı 150 TL ek ücret alınacaktır.

- Temiz Su depoları dolu, pis su depoları boş teslim edilir. Ve aynı şekilde geri alınır.

 

Karavan Kiralama - Ödeme ve Koşullar

- Karavanımızı kiralamak isteyen misafirlerimizden öncelikli ricamız, bu sayfanın aşağısında bulunan kiralama sözleşmesini dikkatle okumalarıdır.

- Aksi belirtilmediği sürece, karavanlarımızın azami kiralama süresi yüksek sezonda 7 gün, düşük sezonda 3 gündür.

- Karavanımızı kiralayacak olan kişinin en az 5 yıllık B sınıfı ehliyete sahip 25 - 70 yaş arası sürücü olması gerekmektedir. Aracımız ruhsatta 4 kişi yolcu kapasitelidir.

- Size telefonda belli bir tarih için müsaitliğin olduğu söylenmiş olsa bile, bir başkası o tarihe sizden önce rezervasyon yapıp ödeme yaparsa müsaitlik ortadan kalkmış olur. Özellikle yüksek sezonda müsaitlik durumları çok hızlı değişebilmektedir.

- Karavanımızı istediğiniz tarihte size ayırabilmemiz için, rezervasyon aşamasında kira bedelinin en az %50'sinin tarafımıza Havale/EFT veya kredi kartı ile ödemiş olmanız gerekmektedir. Avans ödenmemiş hiç bir rezervasyon için garanti verilmez. Geri kalan bakiye, araç teslim sırasında nakit olarak tahsil edilir.

- Aracı kiralayacak olan kişinin adına olan kredi kartından 5000TL teminat bedeli çekilir. Bu prosedür, kiralama süresince araca veya donanımına herhangi bir zarar verilmesine karşı bir teminat bedelidir. 5000 TL'yi aşacak hasarlar kasko teminatı altındadır. 5000 TL'ye kadar oluşabilecek kaza ve hasarlar kiralayan tarafından karşılanacaktır.

- Aracın hasarsız geri teslim alınması durumunda, senet hemen geri verilir, 5000TL provizyon ise takip eden 20 gün içerisinde yol-köprü, otoban ve trafik cezaları olmaması durumunda kredi kartınıza iade edilecektir.

- Aracı teslim alacağınız gün istediğiniz saati bildirdiğinizde araç size o saatte hazır edilir. Aracı geri getirme gününde en geç öğlen saat 13:00 kadar geri getirmeniz gerekir. FMK Karavan’ın izni olmadan belirlenen gün ve zaman dışında aracın teslimi halinde saat başı 150 TL ek ücret alınacaktır.

- Karavanlarımızda HGS bulunmaktadır ve kullanım bedeli, seyahat dönüşünde müşteri tarafından karşılanır.

- Aracın içi ve dışı temizlenmiş bir şekilde kiracıya teslim edilir. Araç geri teslim alınırken pis verilmesi durumunda 250TL temizleme bedeli kiracı tarafından ödenecektir.

- Karavanımız size teslim edilirken araca ait tüm donanımların kullanımına dair size kısa bir eğitim verilecektir.

- Seyahatiniz boyunca bizlere 0544 257 24 04numaralı telefonlardan dilediğiniz zaman ve saatte ulaşabilirsiniz.

- Herhangi bir acil durumda veya kaza olması halinde öncelikle bizimle irtibata geçmenizi rica ediyoruz.

- Karavanımız, gerek cüssesi, gerek donanımı dolayısıyla yüksek hızda sürüşe elverişli bir araç değildir. Aracın sağlıklı kullanımı için ve savurmaların önüne geçebilmek amacıyla, normal hız limitlerinin altında seyretmeniz önemlidir.

- Lütfen aşağıdaki linke tıklayarak kiralama sözleşmesini dikkatlice okuyunuz. Karavanlarımız kiralamak üzere ücret yatıran herkes sözleşme maddelerinin her birini kabul etmiş sayılacaktır. Sözleşme

 

FMK Karavan
Mimar Sinan Mahallesi Basra Caddesi Rasathane Sokak No:25 Sultanbeyli
Istanbul

Gsm: +90 544 257 24 04


info@fmkkaravan.com