Karavan İmalatı - Yerli Üretim - FMK Karavan

FMK Karavan İstanbul'da yerleşik karavan tasarım ve imalat atölyesi ile sektörün içinden gelen, hem doğa sever ve hem de karavan gezgini bir ekibin kurduğu bir şirkettir.

Genel de karavan piyasasında en çok tercih edilen FİAT DUCATO araçlarının Camper karavan dönüşümünün yanında, Peugeot Boxer, Citroen Jumper, Mercedes Sprinter, Wolkswagen Crafter, İveco Daily, Peugeot ve Karsan J9 - J10 gibi araçların da karavana dönüşümünde bütçenize göre hem kaliteli yerli malzemeler, hem de karavanlar için özel olarak üretilmiş malzemeler kullanarak hem uzun yıllar dayanacak araçlar üretiyoruz, hem de doğa ile başbaşa ihtiyacınız olacak sağlam donanımları en ince ayrıntısına kadar düşünüyoruz.

Karavanlarımızda kullanılan malzemeleri görmek ve karavan yapım fiyatınızı berlilemek için aşağıda bulunan modellere göre fiyat hesaplama modüllerimizi kullanabilirsiniz. Ayrıca daha önce ürettiğimiz karavan örnekleri için modellerimizi inceleyebilirsiniz.

Karavan Yapım Fiyatları

Motokaravan Yapım FiyatlarıPanelvan ve Minibüs araçlarınızın karavan dönüşüm donanım ve fiyat listesi fotoğrafa tıklayınız... Fiat Ducato, Peugeot Boxer, Citroen Jumper, Mercedes Sprinter, Volkswagen Crafter, İveco Daily vb...

Detaylar için tıklayın
Dubleks Karavan Fiyatları

Dubleks Karavan Otomatik Tavan Yatağı Yapım FiyatlarıMinibüs ve panelvan araçlarınızın sadece sunroof yeri kesilerek aracın üst kısmına çift kişilik yatak yapıyoruz, fototoğrafları, donanım seçenekleri ve fiyatları...

Detaylar için tıklayın
FMK Karavan
Mimar Sinan Mahallesi Basra Caddesi Rasathane Sokak No:25 Sultanbeyli
Istanbul

Gsm: +90 544 257 24 04


info@fmkkaravan.com