Camper Van Conversion in İstanbul - FMK Karavan

Traveling with a caravan promises you freedom and the opportunity to stay wherever you want in nature and explore in the comfort of your home.
Whether it is a mobile weekend holiday home you search for, or a full-time home, we can make it happen!

Karavan İmalatı
Customised Camper Van Design... We work together to build the high quality van that suits your dreams...
Karavan Üretimi
Karavan Satışı
Our Models
...
Satılık Karavan

Karavan ile çıkılacak yolculuklarda nelere dikkat edilmesi gerektiğini iyi biliyoruz, çünkü bizler de birer karavan gezginiyiz.

Yaptığımız gezilerde edindiğimiz tecrübeler doğrultusunda karavanımızı tasarlıyoruz. Aracımızın donanımlarını size her türlü konforu sağlamak üzere döşüyoruz.

Bizden kiraladığınız motokaravanla, seyahatiniz boyunca evinizin konforunda konaklayacak, manzaranızı istediğiniz an değiştirebilirken, son model camper karavanımızın donanımları sayesinde buzdolabı, mutfak, elektrik, su, ısıtma, soğutma, banyo, tuvalet gibi ihtiyaçlarınız için  her şey elinizin altında olacaktır. 

Karavanlarımızı kiralayabileceğiniz gibi, satın da alabilirsiniz. Karavana dönüşümü yapılacak araçlarımızı özenle seçiyorum. Yürüyen aksamı sorunsuz, motor verimi yüksek, mümkün olduğunca yeni model panelvan araçlar kullanmaya özen gösteriyoruz. Maalesef ki Türkiye'de 5 yaşından daha genç araçlar karavana dönüştürülememektedir. Bu sebeple 5 yaşından büyük araç seçmek zorunluluğu vardır.

Karavan kiralama ve  üretimi yapan bir firma olarak piyasadaki birçok karavan malzemesi tedarikçisinin satış temsilcisi olarak da faaliyet gösteriyoruz. İhtiyaç duyacağınız izolasyon malzemesi, karavan tuvaleti, boiler, ortam ısıtıcı, güneş panelleri ve elektrik üretim sistemi, akü, musluk, ocak vs malzemeleri bizden temin edebilirsiniz.

FMK Karavan
Mimar Sinan Mahallesi Basra Caddesi Rasathane Sokak No:25 Sultanbeyli
Istanbul

Gsm & Whatsapp: 
+90 544 257 24 04


info@fmkkaravan.com